Plná kontrola nad informacemi o stavu vašeho zařízení - diagnostika v reálném čase

Demag StatusControl vám poskytuje vzdálený přístup v reálném čase - pro všechna stávající i příslušná provozní data a jejich analýzy na první pohled. Snižte riziko výpadků, optimalizujte provozní procesy a plánujte strategicky a úsporně údržbu vašich jeřábů.

Vyšší bezpečnost a spolehlivost

Demag StatusControl je účinný systém včasného varování. Informuje vás mimo jiné o provozních chybách - stejně, jako byste byli po celou dobu na místě. Demag StatusControl vám pomůže spolehlivě zvládnout situaci - před náhlými riziky výpadku vás nutí aktivně reagovat.

Větší efektivita

pokud máte několik jeřábů, různé výrobní pracoviště, vzdálené dílny: až doposud bylo nutné dodržovat pouze pevné, dlouho dopředu naplánované údržby. Nicméně, jeřáby se mohou rychle dostat do potíží kvůli různým úrovním využití. Pouze optimalizované plánování intervalů údržby může zajistit maximální funkčnost vašich jeřábů.

Vyšší dostupnost

pomocí analýzy dat se systémem Demag StatusControl můžete identifikovat potenciální prostoje dříve než nastanou případná rizika, tudíž si můžete snadno naplánovat výměnu náhradních dílů v dostatečném časovém předstihu. Preventivní údržba může být plánována díky Demag StatusControl. A můžete si být tak jisti, že vaše zařízení bude k dispozici vždy v době, kdy ho budete potřebovat.


 

Demag StatusControl

Aktuální stav kdykoli…


 

Intuitivní uživatelské rozhraní

Plná kontrola nad informacemi o stavu vašeho zařízení - pomocí intuitivního uživatelského rozhraní

Vaše rozhraní do systému: Demag StatusControl zobrazuje veškeré potřebné informace o vašich jeřábech - a umožňuje přístup k diagnostice v reálném čase:

  • přehledná struktura
  • snadno pochopitelné
  • jednoduché použití

 


 

Další informace

Výhody na první pohled

Ke stažení


 


© Konecranes and Demag s.r.o.