Analýza a poradenství

Svěřte své jeřáby do rukou odborníků 

Sami nemusíte být odborníky na jeřáby, abyste mohli svoje zařízení optimálně využívat. Využijte našich odborných znalosti  a téměř 200 let zkušeností světového výrobce jeřábů a zdvihacích zařízení.

Cílená analýza

Chcete svá zařízení provozovat optimálně a soustředit se na svoji hlavní činnost ?  Je pro Vás neplánovaná odstávka a přerušení výroby více než pouhá nepříjemnost? Má pro Vás bezpečnost Vašich zaměstnanců a soulad se zákonými předpisy nejvyšší prioritu? Potom můžete využít našich odborných znalostí. Nabízíme posuzení stavu zařízení a odhalení skrytých rezerv.

Kompetentní poradenství

Analýza a poradenství

Naši servisní poradci disponují rozsáhlými znalostmi z oboru jeřábové techniky.  Profesionálně poradí a najdou vhodná řešení pro splnění firemních cílů s důrazem na ekologické a rámcové podmínky. A to kdykoliv během životnosti Vašeho zařízení.

 

 

Další výhody:

  • Úspora času a snížení pracnosti: zajistíme analýzu a vypracování optimalizačních návrhů tak, abyste se mohli maximálně soustředit na svoji hlavní činnost.
  • Snížení nákladů a zvýšení produktivity: poradíme Vám jak optimálně využít jeřábu a zabezpečit vysokou provozuschopnosti zařízení.
  • Bezpečnost a právní závaznost.  Zaručujeme soulad s nejvyššími standardy bezpečnosti a platnými právními předpisy, abyste si s těmito záležitostmi nemuseli dělat žádné starosti.

 


 

Kontaktní osoba

Demag servisní středisko
Terex Material Handling, s.r.o. 
Bienerova 1536
274 81 Slaný
Česká republika
 
 

Telefon: +420 312 514 111
Fax: +420 312 514 111
E-mail: Korespondenční adresa


 

 

© Konecranes and Demag s.r.o.