Výkyvné jeřáby Demag:

Řešení na míru pro jednotlivá pracoviště

Mostové jeřáby Demag:

Velké výšky zdvihu díky kompaktním konstrukčním rozměrům

Kompaktní zdvihací zařízení Demag:

Ergonomické a spolehlivé


Chemický průmysl

Pomocí Demag jeřábů a komponentů zůstávají procesy chemického průmyslu spolehlivě zajištěny, a to jak při skladování, výrobě, tak i při manipulaci s produkty. Pomocí vhodných technologií zajišťujeme efektivní vnitropodnikovou logistiku.
 

Oblasti použití

  • Výroba chemických produktů
  • Řešení pro zóny s rizikem výbuchu

 

Výroba chemických produktů

Při výrobě chemických produktů je nutné dočasné skladování surovin, jako jsou granuláty a chemické polotovary, a jejich další přeprava v rámci provozu (např. v přepravních žocích). Naše pojezdové, podvěsné a výkyvné jeřáby zajišťují bezpečnou a přesnou manipulaci. 
 
Pro manipulaci se sudy a boxy dodáváme jeřáby pro sklady a pracoviště, která je nutné vzhledem k úspoře prostoru integrovat do daného okolí.  A v neposlední řadě motory pohonů Demag udržují v chodu dopravně technická řešení nebo přesné dávkování jednotlivých přísad.
 

Řešení pro oblasti s rizikem výbuchu

Naše joint venture společnost MHE Demag se již po mnoho let úspěšně zabývá konstrukcí a výrobou zdvihacích zařízení určených pro výbušná prostředí.  Kromě dodávek jednotlivých jeřábových dílů nabízíme i realizaci kompletních jeřábů s našimi osvědčenými patkovými kladkostroji Demag FDR.  MHE Demag jako kvalifikovaný autorizovaný dodavatel a partner disponuje příslušnými certifikáty ATEX.

 


 

NAPSALI O NÁS

alle Neuigkeiten | RSS Feed


 
 
 
 

© Konecranes and Demag s.r.o.