Pohony Demag

Manipulace na pilách

Mostový jeřáb Demag s lanovým kladkostrojem DR-Pro:

Perfektní duo v dřevozpracujícím průmyslu

Jeřábová technika Demag:

Spolehlivost v taktu stroje

Jeřábová technika Demag:

Bezpečný tandemový provoz při manipulaci
s dřevěnými deskami

Jeřábová stavebnice KBK:

Individuální řešení pro dřevozpracující průmysl


Výroba a zpracování dřeva

Výrobky ze dřeva představují nedílnou součást našeho každodenního  života.  Dřevo nabízí rozmanité možnosti zpracování a stejně tak pestrá jsou zakázková řešení, kterými podporujeme dřevozpracující podniky. 
 

Oblasti použití

  • Pily
  • Dřevostavby a prefabrikované stavby
  • Výroba nábytku
  • Zpracování dřeva

Pily

Výrobky značky Demag se na pilách používají pro manipulaci se dřevem na katrech. Naše pohony zajišťují pohyb, kterým se kmeny podávají na pilu a tam se provede jejich přesné polohování.  Skladovací a manipulační jeřáby slouží také pro manipulaci s řezivem.  
 

Dřevostavby a prefabrikované stavby

Ve výrobním procesu firem realizujících dřevostavby a dřevěné prefabrikáty jsou naše podvěsné jeřáby neodmyslitelnými pomocníky. A to od zpracování jednotlivých dřevěných dílců až po kompletní dřevostavbu. Jeřáby zajišťují meziskladování základních desek, které dopravují  k obráběcím centrům a odebírají hotové prvky a  jako vzdušný dopravní prostředek přitom nezabírají cennou výrobní plochu.
 

Nábytkářský průmysl

Naše jeřáby se využívají také při výrobě nábytku, například pro skladování dřevěných profilů a surového materiálu a při jejich podávání do obráběcích center. Stejně tak naše kompaktní zdvihací zařízení zajišťují snadnou manipulaci s dřevěnými deskami a velkými nábytkovými dílci.
 

Zpracování dřeva

Malé a řemeslné dílny a truhrárny vyžadují ergonomická řešení, jejichž instalace pomocí KBK jeřábů šetří místo, přeprava totiž probíhá vzdudem bez bez omezení.
 

 


 

NAPSALI O NÁS

alle Neuigkeiten | RSS Feed


 
 
 
 

© Konecranes and Demag s.r.o.