Flexibilita

Jeřábová stavebnice KBK při výrobě motorů

Spolehlivá manipulace

Manipulační jeřáby s pojezdy Ergo

Ergonomie a bezpečnost

Precizní vedení břemene pomocí KBK Ergo

Modulární konstrukce

KBK jeřábová stavebnice pro přepravu a manipulaci

Přesná manipulace

Kompaktní zdvihací zařízení Demag na míru


Jeřábový stavebnicový systém po celé ploše

Více než 250 000 motorů ročně

Výrobní program společnosti DEUTZ AG zahrnuje vznětové motory ve výkonových třídách do 500 kW,  chlazené vzduchem, vodou a olejem. Tyto motory se používají v mobilních pracovních zařízeních, jako jsou stavební stroje, pozemní dopravníky, letištní zařízení a důlní stroje, užitkové stroje a kolejová vozidla, ve stacionárních zařízeních,  jako jsou generátory, čerpadla a kompresory a také v traktorech a jiných zemědělských strojích. Jenom ve finálním montážním závodě v Kolíně - Porz se ročně vyrobí více než 250 000 motorů.
 

Systém pro 3 500 expedičních variant

Profilové koleje jeřábové stavebnice Demag KBK se rozprostírají jako červená obloha kolem celé střechy haly 41. Jsou základem pro flexibilní a ergonomickou montáž  vodou chlazené řady motorů DEUTZ.  Při započtení různých zakázkových variant, které byly sestrojeny od začátku výroby, vznikne úctyhodný počet 3 500 nejrůznějších variant provedení. Pro maximálně flexibilní systém KBK to nepředstavuje žádný problém.
 

Zaměřeno na efektivitu práce.

Celoplošně instalovaný systém z jeřábové stavebnice Demag KBK umožňuje zvedání těžkých částí motoru, a k montážním místům současně přivádí média jako elektrický proud a tlakový vzduch. Díky vysoké flexibilitě systému je společnost DEUTZ AG schopna rychle reagovat na poptávky po nových variantách motorů a na stále se zkracující životní cykly motorů.

 

DEUTZ AG, strojírenství

Montáž motorů

Obrazová galerie

Technické údaje

Ke stažení


 

NAPSALI O NÁS

alle Neuigkeiten | RSS Feed


 
 
 
 

© Konecranes and Demag s.r.o.