Jeřáby Demag pro mistra světa

Propapier PM2, Eisenhüttenstadt, výrobce papíru

Bezpečná přeprava

Manipulace s bubny pomocí motoricky ovládaného otočného nosníku.

Bezpečné uskladnění, včasné vyskladnění

Až 650 000 t papíru za rok

Procesní jeřáby s podtlakovou přísavkou

Bezpečná a šetrná manipulace s rolemi

Optimální využití prostoru

Prostorově úsporné stohování až do výšky 17,5 m.


Hospodárný průběh ve formátu XXL

Jakost 1A a vysokorychlostní manipulace

Od března 2010 vyrábí PM2 jako celosvětově nejvýkonnější papírenský stroj  v Eisenhüttenstadtu surový papír na vlnitou lepenku o šířce 10,20 m. Pevný krycí karton na vlnitou lepenku a vlnitá výplň o plošné hmotnosti od 70 do 130 g/m2 se vyrábějí ze 100%  starého papíru. Zaměřeno na nejvyšší výkon. Od zařízení se očekává maximální výkon, při kterém se do bubnů plní 1 800 m surového papíru každou minutu.

Maximální výkon na světové úrovni.

Již osm měsíců od uvedení do provozu dosáhl PM2 celosvětový rekord při výrobě papíru o plošné hmotnosti 90g/m² v nepřetržitém 24 hodinovém provozu. V dubnu 2011 dosáhla výroba dalšího světového rekordu: 1 650 m/min vlnité výplně 80 g/m² během 30 hodin souvislého výstupu ze stroje.

Jeřáby pro efektivní logistiku

Vysoký výrobní výkon předpokládá spolehlivou manipulační techniku, která v každém stupni umožní hladkou a efektivní manipulaci až po expedici.  Dodali jsme pro papírenskou továrnu a sklad rolí kompletní jeřábovou techniku, která propojila výrobu a logistiku systémem skladového hospodářství.

Jeřáby Demag zaujímají vedoucí roli všude tam, kde je nutná spolehlivá přeprava částí zařízení a manipulace s bubny v taktu papírenského stroje a šetrné ukládání papírových rolí.

 

 

Propapier PM2

Expediční sklad papírových rolí

Obrazová galerie

Technické údaje

Ke stažení


 

NAPSALI O NÁS

alle Neuigkeiten | RSS Feed


 
 
 
 

© Konecranes and Demag s.r.o.